El nostre manifest

Comparteixes les nostres reivindicacions? Adhereix-te al nostre manifest.
191 persones s'han adherit al nostre manifest!
Alficos de Marge (La Costera)
Sergi Maicas (Horta Nord)
Francesc Marí (STEPV Universitat de València)
Joaquim Arlandis (La Ribera Baixa)
Júlia Martínez i Boscà (Llaurí (Ribera Baixa))
Dolors Frau Camarasa (Plana Alta)
Samuel Fenollosa i Aguilar (València)
Francisco Rafael Galan Rubio (València)
Irene Beltran (Plana Baixa)
Manel Guillem (46022 valència)
Lluc Macias Gispert (La Bisbal d'Empordà, Baix Empordà)
Nèstor Beltran i Manjon (Plana Alta)
Llorenç Crespo i March (Camp de Túria)
Berta Serra Gómez (Sueca (València))
Aida Celemín (Xixón)
Estel·la Micó Frau (Almassora, Plana Alta)
Carla Roig (Barcelona )
Zahia Guidoum Castiblanque (València, Horta Nord)
Emili Barber i Ferri (Vall d'Albaida)
Néstor Campos Bokokó (Benetússer, l'Horta Sud)
Plataforma per la Llengua País Valencià (València (l'Horta))
Manuel Carceller Safont (Castelló (Plana Alta))
Rita Jordà i Senabre (Alcoi)
Rita Jordà i Senabre (Alcoi)
Carlos Daniel Gadea i Vives (La Ribera)
Xavier Marí Vercher (Cullera )
Xavier Marí Vercher (Cullera )
Irene Veses Cantó (Llíria)
Pasqual Casanova (Almassora)
Amparo Casanova Monroig (Plana Alta)
Saray Sánchez (Castelló de la Plana)
Ana Flores Sánchez (La plana Alta)
Jan Aranyó (Barcelona)
Robert Margaix Ferrer (L'horta)
Josep Clausi Rochina (L'Horta Nord)
Josep (L'Horta Nord)
Maribel Andreu Navarro (Horta Nord)
Empar Margaix Ferrer (L'horta)
German Tortajada Castell (La ribera alta)
Empar martinez zahonero (Horta nord)
Iolanda Moreno (L'Horta Nord)
Montse Mocholí (Horta Sud)
Miquel Real (L'Horta Nord)
Aina Blasco i Forner (Horta Nord, País Valencià)
Joan López i Andreu (Massalfassar (Horta Nord))
Beatriu Marco (L'Horta Nord)
Natura Colomer (La Ribera Alta)
Jordi Rodrigo (L'Horta Nord)
Assumpció Carbonell Barrachina (L’Horta)
Roc Senent (Horta Nord)
Maria Viu (L'Horta)
Bernat Cantó Codina (Maresme)
Valentí Martí i Sansaloni (La Ribera Baixa)
Guillem Rojano Borreguero (Santa Coloma de Gramenet (Barcelonès))
Sonia (Valencia )
David Ferrandis Micó (La Costera (Moixent) )
Àlvar Andreu Ribes (Plana alta )
Sergi Rodas Renau (La Plana Baixa)
Gabriel Seguí Alberti (Mallorca)
Amèlia Foraster Serra (Barcelona )
Rosa Urgelés Llorens (Barcelona)
Julia Bertomeu Mauri (La Safor)
Txell Basiana (Manresa)
Lluna Berlanga (Barcelona)
Manuel Cantavella Garcia (La Plana Baixa. )
Dolors Pelegrí Isanta (El Segrià, Lleida)
Maria Rosa Vllena Matarin (Barcelona)
Vicent Bertomeu Bertomeu (Marina Alta)
Victòria Bagan Torner (L'alcalatén)
Josep soler i navarro (La Vall D'Albaida )
Miquel Férriz Sanz (Horta sud)
Christian Ibanez-Verdegal (Borriana (La Plana Baixa))
Christian Ibanez-Verdegal (La Plana Baixa)
Ferran Rosell Arambul (Castelló)
Franc Rosselló (Marina Alta)
Consol Moncholí (Horta Sud)
Josep Rullo Batalla (Cubelles (Garraf) )
Jose Miguel Llopis Narbona (València)
David Casanova i Artero (Plana Alta )
Juanjo Giner Camarena (La Safor)
Isabel Martinez Nicolas (València)
Andrés Bonet Dasí (Xàbia)
Mario Pérez Estruch (València )
David Porras Casanova (Castelló)
Vicent Maurí (L’Horta)
Fermín Barres (Plana Baixa )
Vicent Colomer Mayans (Marina Alta)
Guillem Soler Descals (La Vall d'Albaida)
OSCAR BAENA BEL (Castelló de la Plana (Plana Alta) )
Anna Diaz Poveda (Valls del Vinalopó)
CARMEN BELENGUER (L'Horta VALÈNCIA)
Vanessa Campos i Climent (València (L'Horta))
Jordi Marimon Ortí (La Plana alta)
Maria Basora Sedó (Reus)
Alicia Martínez (Barcelonès)
Vanessa Campos i Climent (València (L'Horta))
Joan Ramon Sanchis Palacio (València L'horta)
Jordi Marimon Ortí (Castelló de la Plana)
Frederic Borja Aguilar (València Ciutat)
Monica Selma Velez (Castello)
Fernando Meseguer velis (Ribera baixa)
Sisco Garcia (la Vall d'Uixó)
Nora Samon González (Baix Montseny)
Cèsar Darío Chaparro Giraldo (Barcelona)
Antoni Company Valverde (La Plana Alta)
Josep Maria Martinez Granell (Barcelona)
Pau Congost Escoin (Castelló de la Plana)
Saioa Sanz Azpiroz (Baztan(Nafarroa))
Narcís Turull i Peroy (La Segarra)
Carme Llorent i Navarro (Mont-Olivet, València)
Antonia Navarro Sánchez (València)
Marc López Toro (Muro, El Comtat)
Climent Tortella Garcias (Mallorca)
Carlos Domínguez Eixarch (Horta Nord)
Eduard Ferré Cortina (Tarragona)
Pau Galarza (Massamagrell, Horta Nord.)
Humbert Roma de Asso (Barcelona)
Vicent Font i Hernàndez (La Plana Alta)
Anna Pagès i Pardo (Barcelona)
Jorge Porres Tapias (Tarragona)
Júlia Guevara (Barcelona)
Laura Gisbert (Barcelona)
Arnau Forcadell (Riudoms (Baix Camp))
Marc Iborra Valls (Horta Nord)
Francina Segura Mateu (Mallorca)
Jesús M Prujà i Noè (Maresme)
Enric Izquierdo (L'Horta de València)
Ana García Castelló (Marina Alta )
Marta Morant Pérez (Gandia)
Franz Estartús Mateo (El Maresme)
Caterina Palatsí Pinyana (Castelló)
Oriol Sales Vallverdú (Reus, Baix Camp)
Laura Albiol Soler (La Plana Baixa)
Miquel Font i Sancho (La Plana Alta)
Adrià Campos I Arnal (Horta Sud, País Valencià)
Aida Sanuy Perpinyà (Barcelona )
Albert Font i Sancho (Plana Alta)
Joan Penadés (Ontinyent, País Valencià)
Alexander Lloret Falkenberg (Marina Baixa)
Ferran Miquel Marti (Barcelona)
Aleixandre Alba i Sánchez (L'Horta de València )
Raul Esteban Romeu (Albal, País Valencià)
Alba Font de Mora Paes (València)
Joan Llopis i Ballester (València ciutat, País Valencià)
Esther Quiles Serra (Llaurí, València)
Anselm Juan Pomes (Sils, la selva, Girona)
Clàudia Truyols Grossi (Mallorca)
Nèstor Beltran i Manjon (Almassora (Plana Alta))
Ana Garrido Torrens (Girona)
Eduardo Bisquert Buigues (La Marina Alta)
Vicent Roig Requena (Ribera Alta)
Maria Biscarri (Vilanova i la Geltrú. Garraf)
Marc Artiga (València)
Mercè Renom Plana (Cuelles Barcelona)
Elija Lutze (Marina Alta)
Paula Menero (Plana Baixa)
Francesc Romeu Juvé (Garraf - Principat de Catalunya - Països Catalans)
Eugènia Mascaró Molines (La Safor)
Pablo Pons Fons (Plana Alta)
Empar Minguet (L'Horta)
Marc Candela Ruiz (València)
Pere Pau Martínez Penalba (la Costera)
Núria Espí Fort (València)
Robert March (Camp de Túria)
Auke Zeldenrust i Remery (Altea - Marina Baixa )
Manel Rodríguez-Castelló (València)
Marina Bordes i Sanxo (Gandia ( la Safor))
Senén Magraner Martí (La Ribera Baixa)
Maria José Mañez Alarcón (València)
Rosana Mejias Sanchez (Safor)
Sonia Rubio Romaguera (Valencia)
Immaculada Canet Burguera (La Safor)
Cristòfol Badenes Goterris (Plana Alta)
Alícia Martí Climent (La Ribera)
David Sempere (L'Horta)
Alejandra Mañà Agramunt (Castelló de la Plana)
Sergio González Espino (València)
Sergi Maicas (Universitat de València )
Encarna Canet (L'Horta)
Antoni Infante (L'Horta)
Joan Raül Burriel Calvet (La Plana Alta)
Ferran Andrés Beltran (Castelló de la Plana)
Ignasi Serra Nicolau (Mallorca)
marc aparici porcar (Universitat de València)
Balma Pardo (La Plana Alta)
David (L'Alacantí)
Marta Gascó (Universitat de València)
Estels Martí (Universitat de València)
Elvira Oliver (Camp de Túria)
Cèsar Martí (Camp de Túria)
Daniel Olmo Boronat (Camp de Túria)

Contacta'ns

Col·labora

Top